Šioje internetinėje parduotuvėje prekes įsigyti gali vyresni nei 18 (aštuoniolikos) metų Pirkėjai. Asmuo, užsakantis prekes pagal šias Taisykles, patvirtina, kad jis turi teisę pirkti Prekes šioje internetinėje parduotuvėje.

Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo tada, kai Pirkėjas, internetinėje parduotuvėje suformavęs Prekių krepšelį, nurodęs Pirkėjo vardą, pavardę (lotyniškomis raidėmis) savo telefono numerį bei pristatymo adresą, tikslų pašto kodą, pasirinkęs mokėjimo būdą ir susipažinęs su šiomis Taisyklėmis, paspaudžia prekių užsakymo mygtuką ir apmoka užsakymą pasirinktu apmokėjimo būdu. Pateiktas užsakymas turi būti apmokėtas per 48 valandas, kitaip užsakymas anuliuojamas.

Pirkėjui pateikus ir apmokėjus užsakymą jam išsiunčiamas elektroninis laiškas, patvirtinantis užsakymo gavimą. Paruošus užsakymą, Pardavėjas išsiunčia Pirkėjui elektroninį laišką, informuojantį, kad Prekės išsiųstos Pirkėjui arba suderinantį prekių pasiėmimo laiką ir vietą (priklausomai nuo to, kuris Prekių pristatymo būdas buvo pasirinktas). Kiekviena tarp Pirkėjo ir Pardavėjo sudaryta Sutartis (užsakymas) yra registruojama ir saugoma internetinės parduotuvės duomenų bazėje.

Apmokėjimas už prekes

Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų:

  1. Apmokėjimas internetine bankininkyste arba per Paysera sistemą.
  2. Apmokėjimas banko pavedimu – tai išankstinis apmokėjimas, kai Pirkėjas, atsispausdinęs užsakymą, perveda pinigus į Rolando ir Irenos Šimkų ūkio atsiskaitomąją banko sąskaitą.
  3. Apmokėjimas grynais prekes pristačius prekes. Šis atsiskaitymo būdas negalioja siunčiant per Omniva paštomatus.

Grąžinimas

Visais klausimais, susijusiais su grąžinimu/pirkimu internetinėje parduotuvėje, rašykite el. paštu uzsakymai@silauogesirkanapes.lt arba skambinkite telefonu +370 620 18021, +370 611 40754 ir visada išspręsime.