Kanapių sėklų išspaudos


9,00 €

Kanapių sėklų išspaudos pakuojamos maišais po 10kg ir 25kg.

Pakuotės dydis
Kiekis

 

Pristatymo politika

Kanapių sėklų aliejaus išspaudos

Kanapių sėklų išspaudos pagamintos iš 100% natūraliai išaugintų ir perdirbtų kanapių sėklų. Tai yra koncentruotas pašarų priedas ir tikras baltyminis šaltinis su daug amino rūgščių, kurį sudaro 18 amino rūgščių grandis, iš jų 8 nepakeičiamos, taip pat turintis svarbiausių riebiųjų rūgščių Omega-3, Omega-6, Omega-9 ir daug ląstelienos. Be glitimo, nesukelia alergijos, svarbūs mineralai, tokie kaip geležis, cinkas, mikroelementai. Daug antioksidantų, vitaminai C, E, flavonoidai, mineralai - kalcis, geležis, fosforas (jo ypač daug). Didelė dalis skaidulų ir mažai krakmolo. Kanapių išspaudose gausu proteino, kurio unikalumas tame, kad turi labai daug baltymų. Tai yra daugiausia iš visų augalų. Tai tikras gyvybės šaltinis bei ginklas prieš mikroorganizmus ir infekcijas.

Yra naudingas virškinimo trakto sveikatai. Labai gerai virškinamas. Gerina širdies darbą, kraujagyslių sistemą, kvėpavimo takus, skatina apetitą, organizmo atsparumą, stiprina imuninę sistemą, padeda sumažinti sąnarių uždegimus, skausmus, palaiko ir padeda kūno audiniams susiformuoti (odos, raumenų ir kt.). Kanopiniams gyvuliams gerina kanopų ir kailio kokybę. Svarbus yra nervinei sistemai, tampa ramesnis elgesys, tačiau energijos neslopina. Reguliuoja svorį, raumenų augimą, ypač sunkiųjų arklių. Ypač geras priedas sportiniams žirgams. Natūraliai padidina vištų dedeklių produktyvumą.

Kanapės yra spaudžiamos nemaltos, hidrauliniu presu, todėl išspaudas prieš naudojant pašarams galima sumalti.

Kanapių išspaudos dedamos gyvuliams į miltus, košes, premiksus bei kitus pašarus arba duodamos vienos. Tinka visiems gyvūnams, gyvuliams bei paukščiams.

Rekomenduojama norma: 40g/10kg gyvūno svorio per dieną.